Kurs składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Teoria to 30 h zajęć, na których poruszane są tematy z zakresu: prawa o ruchu drogowym, sterowania pojazdem, fizyki ruchu i pierwszej pomocy przed medycznej. Pracujemy w małym grupach w luźnej kameralnej atmosferze. Podczas zajęć praktycznych korzystamy z samochodu szkoleniowego Toyota Yaris. Jaki jest wykorzystywany w ośrodkach Word.

Faza pierwsza obejmuje: nauka sterowania pojazdem czyli ruszanie i zmiana biegów, hamowanie i zatrzymywanie, utrzymanie i zmiana kierunku jazdy. Jazda w łatwym terenie, przy małym natężeniu ruchu.

Faza druga obejmuje: naukę obserwacji, przewidywania czyli połączenie teorii i praktyki, stosowanie się do znaków i sygnałów, plac manewrowy, doskonalenie techniki jazdy z wykorzystywaniem infrastruktury drogowej, przy dużym natężeniu ruchu (drogi miejskie, pozamiejskie, autostrada itp.)

Faza trzecia obejmuje: przygotowanie do egzaminu, poznanie zasad egzaminacyjnych, praw i obowiązków specyficznego języka i taktyki egzaminacyjnej.  Jazda głównie trasami egzaminacyjnymi, wykonywanie zadań egzaminacyjnych.

Terminy zajęć ustalane indywidualnie, dopasowane do możliwości kursanta. Miejsce rozpoczęcia i zakończenia jazd wyznacza kursant, przyjeżdżamy po każdego pod wskazany adres.

Kursy na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów prowadzone są na Citroenie C2, który spełnia wymogi egzaminacyjne, więc możesz nim zadawać swój egzamin. Jak zapisać się na kurs prawa jazdy - wymagania >>

Zapoznaj się z naszą ofertą cenową

tutaj >>

 

Kurs prawa jazdy kat. B i kat. B78

Media Społecznościowe

Designed by Photo and Design

W kilku słowach o tym co robimy

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych.

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych.

Przydatne informacje

Copyright ©  2019-2022 mdrive.edu.pl

Polityka prywatności